• INSTYTUT
  • AKTUALNOŚCI

Spotkanie studentów łódzkiej rusycystyki oraz lingwistyki dla biznesu ze studentami z Uniwersytetu w Regensburgu

Miło nam poinformować, że w semestrze zimowym bieżącego roku akademickiego kontynuowaliśmy cykliczne spotkania studentów łódzkiej rusycystyki oraz lingwistyki dla biznesu ze studentami z Uniwersytetu w Regensburgu. W listopadzie oraz grudniu odbyło się kilka międzynarodowych zajęć w formie ćwiczeń konwersatoryjnych, w których wzięli udział studenci I i II stopnia. Spotkania stanowiły doskonałą okazję do poznania rówieśników z zagranicznych uczelni, życzliwej wymiany myśli oraz ożywionej dyskusji. Inicjatywa spotkania łączącego studentów z Polski i Niemiec została przyjęta z dużym entuzjazmem. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe przygotowanie, zaangażowanie oraz aktywny udział.